O MNIE
Cześć, jestem Ev i cieszę się bardzo, że zainspirował Cię mój globus!

Blog kulinarny założyłam w 2017 roku, niestety turbulencje z serwerem i utratą wszystkich opublikowanych wpisów trochę mnie zniechęciły. Szybko się jednak okazało, że zarówno gotowanie jak i fotografowanie – to moje kolejne pasje obok pracy zawodowej i każdą wolną chwilę spędzam w kuchni. Dlatego też stworzyłam globusa od nowa, pod całkiem nową, świeżą i idealnie pasującą nazwą.

Publikuje na globusie przepisy, zapisane zarówno dla Ciebie jak i dla siebie samej. Przepisy nowe, autorskie, te modyfikowane „od mamy do babci” jak również przepisy warte powtórzenia. Staram się aby przepisy publikowane na globusie były różnorodne, mięsne i bezmięsne, słodkie i słone, szybkie i te wymagające większej ilości czasu i wysiłku. Szkoda było by się nimi z Tobą nie podzielić.

Lubię poznawać kuchnie świata i przywozić nowe inspiracje z odległych regionów na przepyszne potrawy. Uwielbiam ryby i owoce morza – a zwłaszcza ekspresowe krewetki. Uwielbiam eksperymenty w kuchni i łączenie nieoczywistych smaków. Znajdzie się też coś dla wegetarian i dla tych którzy muszą zrobić coś szybko.

Zawodowo jestem grafikiem. Jest to praca z którą jestem związana od ponad 16 lat i w której z pasją nieustannie się spełniam, ale również rozwijam. Każdy projekt jest inny, każdy jest ważny i wyjątkowy. Czasami zupełnie jak w kuchni, z niczego można stworzyć coś wysmakowanego.

Zapraszam do wspólnego gotowania 🍴